Dynamo v přípravě pouze remizovalo se Strakonicemi

14. červenec 2004

Českobudějovičtí fotbalisté v přípravném utkání pouze remizovali v úterý s nováčkem třetí nejvyšší soutěže Strakonicemi 1:1.

Hned v první minutě sice otevřel hlavou skóre Kulič, ale pak už se domácí dostávali do šancí minimálně. Naopak nadšeně bojující hosté dokázali po změně stran vyrovnat. "Byli jsme hodně zabrždění a podali jsme špatný výkon. Je znát, že jsme v polovině přípravy. Naopak hosté hráli s velkou chutí a nasazením," řekl trenér Pavel Tobiáš.

Výsledek: České Budějovice - SK Strakonice 1:1 (1:0) Branky: 1. Kulič - 72. R. Horejš. Sestava Č. Budějovic: 1. poločas: Filipko (31. Kafka) - Kladrubský, D. Horejš, Homoláč, Leština - Josef Němec, Chlebek, Vozábal, Grznár - Myšák, Kulič. 2. poločas: Kafka (60. Křížek) - Rožboud, Pivoňka, Penner, Plocek - Skopalík, Dvořák, Adam, Pravda - Matoušek, Svoboda.

autor: čro čb | zdroj: ČTK