Žádná obhajoba stříbra, chceme zlato, hledí do roku 2024 volejbalista Jihostroje Peter Ondrovič

11. prosinec 2023

V českobudějovické sportovní hale se naposledy v kalendářním roce 2023 svým fanouškům představili volejbalisté Jihostroje České Budějovice. Sportovní ozvěny byly u toho, když blokař Peter Ondrovič přemýšlel nad tím, jaký bude pro tým rok 2024.

„Poslední zápas roku byl vítězný, tak snad v tom budeme pokračovat. Máme ale stále co zlepšovat,“ hodnotil Peter Ondrovič. Českobudějovický Jihostroj obhajuje stříbro z loňské sezony. „Naším cílem je zlato, žádné stříbro,“ usmíval se blokař.

Zároveň ocenil budějovické fanoušky. „Jsme velmi rádi za to, jak chodí na naše zápasy. Velmi nás to posouvá a dává nám to sílu,“ dodal.

autor: Kamil Jáša
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.