Vyznáte se v gastronomii? Soutěžte s námi o kuchařky Pochoutkový rok a kuchařský kurz s Jaroslavem Sapíkem

19. květen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Kuchařka Pochoutkový rok

Poslouchejte Český rozhlas České Budějovice a zahrajte si o kuchařku Pochoutkový rok plnou tradičních rodinných receptů. Navíc můžete postoupit do slosování o kuchařský kurz pro dvě osoby pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Sapíka.

Soutěžit o knížky i kuchařský kurz můžete každý den od pondělí do pátku po celý květen. Stačí pozorně poslouchat naše vysílání, dovolat se po zaznění výzvy jako třetí na studiovou linku 221 554 411 a správně zodpovědět vědomostní otázku týkající se gastronomie.

Poslední květnový pátek navíc ze všech soutěžících, kteří odpověděli správně, vylosujeme jednoho posluchače, který získá kuchařský kurz pro dvě osoby Pochoutky české kuchyně s šéfkuchařem Jaroslavem Sapíkem.

A pokud se na vás štěstí neusměje, můžete si oblíbenou kuchařku pořídit na stránkách vydavatelství Radioservis.

Čtěte také

Kulinářská soutěž Pochoutkový rok pokračuje letos již svým čtvrtým ročníkem. Tentokrát hledáme tradiční rodinné recepty, které se dědí z generace na generaci. Přihlaste ten svůj a vyhrajte nové vybavení do kuchyně v celkové hodnotě 100 tisíc korun.

Vaše osvědčené rodinné recepty lze přihlásit přes formulář na webové stránce www.pochoutkovyrok.cz, nebo dopisem zaslaným na adresu Český rozhlas, Vinohradská 12, 120 99 Praha 2 s heslem Pochoutkový rok.

Soutěž se řídí pravidly pro účast v soutěžích Českého rozhlasu České Budějovice. Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné. Distribuce cen začne vzhledem k aktuální situaci až 1. června 2020.

autor: nwe
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Z Frenštátu do pohádky. Stačí věřit na dobré konce.

Veronika Sedláčková, moderátorka ČRo Plus

Pohádka o Raškovi

Pohádka o Raškovi

Koupit

Jiří Raška vyhrál na olympijských hrách v Grenoblu 1968 zlatou olympijskou medaili. Spisovatel Ota Pavel úspěch popsal v nezapomenutelné Pohádce o Raškovi. Čte Oldřich Kaiser