Středeční Noční linka: Den dětí aneb barevné vzpomínky na dětství

1. červen 2022

Mezinárodní den dětí se v Česku slaví každoročně 1. června a pro děti jsou v tento den připraveny nejrůznější zábavní akce. Je to den plný her, soutěží a sladkostí! Ale protože v době, kdy se vysílá Noční linka Českého rozhlasu, už děti hezky spí, budeme si o dětství povídat s Vámi!

Jak na svoje dětství vzpomínáte? Jsou vaše vzpomínky převážně radostné a pozitivní, nebo na vás padne tíha a vybavíte si hlavně situace, které vás zraňovaly? Pamatujete si na ten zlomový moment, kdy jste dospěli? Jaká událost vám k tomu pomohla? Kdybyste se mohli vrátit v čase do jakéhokoliv období vaše života, bylo by to právě po dětství? Po čem se vám nejvíc stýská? Je to oblíbená hračka nebo rituál, který jste provozovali s rodiči? Kdybyste měli někomu povídat o svých rodičích a jejich vlivu na vás, jak by zněl váš příběh?

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linkakde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email nocnilinka@rozhlas.cz a v době vysílání můžete volat studio ve Zlíně 731 800 900.

Ráda si s vámi bude povídat Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...