Sportovním akcím dělá čáru přes rozpočet pandemie onemocnění Covid-19. Hokejový Motor je bez zápasů

31. srpen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Plavci z Kontaktu České Budějovice trénují pod vedením zkušených odborníků a přestože se musí vyrovnat s handicapem, sport je baví

Motor je znovu v karanténě. Tuto informaci oznámil generální manažer Stanislav Bednařík, jehož test na Covid-19 byl už také pozitivní. Stejně jako dalších hokejistů. V klubu už je osmadvacet pozitivně testovaných. Další zajímavosti vás čekají v aktuálních Sportovních ozvěnách s Kamilem Jášou.

„Pozitivně testovaní hráči přecházejí z režimu karanténa do režimu izolace,“ dodává generální manažer hokejového klubu Motor České Budějovice Stanislav Bednařík. Stále také pokračuje trend, že zatímco v první vlně pozitivně testovaných hráčů Motoru se příznaky u nakažených takřka neprojevily, nyní už tomu tak není.

Dále ve Sportovních ozvěnách:

Plavci z Kontaktu České Budějovice jsou opravdu obdivuhodní. Trénují, pod vedením zkušených odborníků, a přestože se musí vyrovnat s handicapem, sport je baví. V závěru prázdnin se vydali na pobyt do Sporthotelu Barborka.

Čtěte také

A v bazénu opravdu nenudili. Naopak. Poslouchali pokyny trenérů. A také pomocné trenérky Věry Pourové. Mimochodem, proč se plavci vydali pod hlubocký zámek a nezůstali v bazénu v Českých Budějovicích?

„Aby to byla trochu změna, je to zároveň i pobytovka, takže někteří tady i spí. To vše je kondiční a výukový program,“ vysvětlují slova trenéra a předsedu Kontaktu České Budějovice Jana Janouška.

Celou reportáž uslyšíte hned v úvodu aktuálních Sportovních ozvěn.

A jaké jsou aktuální výsledky v dalších sportech?

Dynamo České Budějovice ve fotbalové Fortuna lize remizovalo v Ostravě 2:2. Táborsko prohrálo v Chrudimi 0:1, navíc si bohužel veze dvě červené, viděli je Boula a Navrátil. 

Tabulka fotbalové Fortuna ligy. Po druhém kole zatím nemá cenu dělat jakékoli závěry, ale bilance Dynama je docela zajímavá. Dva zápasy 1 bod, skóre 2:8. V čele ligy je Slavia, 2 zápasy šest bodů a impozantní skóre 9:0.

Na závěr Sportovních ozvěn se s Kamilem Jášou vydáte za vodními slalomáři, kteří závodili pod Lipnem. Mistry České republiky se stali Amálie Hilgertová, Tereza Fišerová, Václav Chaloupka a Jiří Prskavec.

autor: Kamil Jáša | zdroj:
Spustit audio

Související