Sport na víkend

Hokej

Sobota: Hokejisté IHC Písek se od 17-ti hodin střetnou v dalším barážovém utkání o udržení se v první lize s Mladou Boleslaví. Ta už má svou účast v druhé nejvyšší soutěži zajištěnu stoprocentně, Písku by prvoligová účast už také neměla uniknout.

V České fotbalové lize přivítají Prachatice na svém hřišti už v 10 hodin 15 minut tým Karlových Varů a v divizní soutěži se ve stejnou dobu střetnou doma Třeboň s Milevskem, do Písku přijede Sezimovo Ústí a odpoledne od 15-ti hodin se bude hrát zápas Tábor - Uhelné sklady Praha. Ve strakonické hale se odehraje extraligové utkání mezi domácími borci a Modřicemi. Zápas začíná ve 14 hodin.

Neděle: V divizní fotbalové soutěži budou od 15-ti hodin hrát doma kapličtí fotbalisté s příbramským béčkem a na Fezku ve Strakonicích se představí Vejprnice. Velmi atraktivní podívanou slibuje milevský zimní stadion. Na jeho ledě se totiž představí v exhibičním vystoupení motocyklový jezdec na ledové ploché dráze Antonín Klatovský s některými svými kolegy. "Šou" začíná v 18 hodin.

Fotbal

Pondělí: V Chlaponicích u Písku budou od 9-ti hodin k vidění koníčci při parkúrových závodech a v Táboře se uskuteční 14-ti kilometrový Velikonoční běh, jehož start bude ve 13 hodin před restaurací Na Harachovce. Prezentovat se ale můžete už od půl dvanácté.