SOUTĚŽ: Jihostroj chce vybojovat desátý titul. Buďte s rozhlasem u toho

Semifinále volejbalové extraligy v sezóně 2016-17 - Jihostroj České Budějovice vs. Karlovarsko

V pondělí 19. března začíná play-off volejbalové extraligy. V tento den proto v našem vysílání přivítáme volejbalové hosty – zástupce týmu Jihostroj České Budějovice. A pro naše posluchače máme připraveny dvě permanentky na domácí zápasy play-off.

A jak je získáte? Od úterý 13. března do pátku 16. března dobře poslouchejte ranní vysílání po 8. hodině na jihočeské frekvenci 106,4 FM. Dozvíte se názvy některých klubů, které Jihostroj v minulosti v konečném boji o titul porazil. A v pátek, kdy soutěž končí, je od vás budeme chtít vědět.

Finále soutěže bude tento pátek 16. března 2018. Své odpovědi s minimálně třemi jmenovanými názvy klubů poražených finalistů nám můžete posílat na email pr@cb.rozhlas.cz, nebo zatelefonovat na záznamník 22 155 4433 do 16. hodiny.

Dva z vás získají permanentku na všechny domácí zápasy Jihostroje České Budějovice v play-off volejbalové extraligy. První zápas se bude hrát právě v pondělí 19. března. Rozhovor s Odpoledními hosty, trenérem českobudějovických volejbalistů René Dvořákem a manažerem Robertem Mifkou, poslouchejte krátce po 14. hodině.