Sobota: Drobné radosti života

12. březen 2016

Taky vás potěší, když ráno vykoukne sluníčko, že vám zavolá známý, vy si popovídáte o příjemných věcech anebo o starostech, které patří k životu... Nebo si najdete v knihovně knížku, kterou jste dlouho nečetli a až uděláte všechno co je potřeba, sednete do oblíbeného křesla, odpoutáte se od starostí všedního dne a ponoříte se do příběhu, který spisovatel napsal a u nohou vám leží pejsek či na klíně hřeje kočka?

Radujete se z toho, že k vám přijdou vnoučata, že jste třeba dnes byli na kávě s přítelkyní? Udělaly vám něčím radost vaše dospělé děti? Možná v dnešní Noční lince přidáte ještě další malé, ale důležité věci, které vám zpříjemňují život. Povězte nám o nich!

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...