Poslechněte si veselé historky humoriádníků v sobotním speciálu

26. listopad 2021

V sobotu 27. listopadu si po 16. hodině můžete poslechnout speciální vysílání Humoriády. Zasmějete se s Naďou Konvalinkovou, Uršulou Klukovou a Tomášem Töpferem. Pořadem vás provede moderátor Patrik Rozehnal.

 

Speciální díl Humoriády jsme pro vás natočili v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka v Klokočné u Prahy. Byla to vlastně výhra pro vylosované účastníky z řad výherců Letní soutěže v Humoriádě.

Humoriáda speciál - Patrik Rozehnal a Naďa Konvalinková

Naďa Konvalinková zavzpomínala na trapasy s Jiřím Lábusem v Americe nebo na Vánoce, Tomáš Töpfer vyprávěl, co veselého se dá zažít uprostřed savany v Africe a Uršula Kluková přidala vyprávění o svých řidičských schopnostech. Všichni pak pobavili přítomné publikum řadou vtipů.

Odměnou pro výherce bylo setkání u dobrého jídla v restauraci, kde se potkali i s porotcem soutěže Pochoutkový rok Jaroslavem Sapíkem.

Tak nezapomeňte poslouchat jedinečné setkání plné humorných příběhů v sobotní Humoriádě – speciál, vysílané 27. listopadu po 16. hodině na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu.

Speciální díl Humoriády natočený v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?