Pondělní Noční linka: Sousedské vztahy

11. březen 2024

Připravte se na sousedskou epizodu, která nás zavede do světa komických anekdot, nádherných přátelství a někdy i pikantních příběhů.

Jaké máte zkušenosti se svými sousedy? Získali jste nové kamarády nebo naopak protivníky? Měli jste někdy konflikty se svými sousedy? Jak jste je s nimi řešili a podařilo se vám najít společné řešení?

Co si myslíte o sousedech, kteří preferují větší soukromí a nejsou tak aktivní ve společenství? Máte nějaké tipy, jak s nimi navázat kontakt? Máte nějaký příběh o tom, jak vám sousedé pomohli v nečekané situaci?

Existuje nějaká sousedská tradice nebo akce, kterou s vašimi sousedy pravidelně provádíte? Sdílejte s námi, jak se podílíte na posilování sousedského společenství. Jaké jsou vaše zkušenosti s organizací sousedských setkání nebo večerů? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.