Petra Černocká, Pavel Vítek a Marcel Zmožek míří do Jindřichova Hradce

Zámek Jindřichův Hradec
Zámek Jindřichův Hradec

Zámek v Jindřichově Hradci bude v neděli 12. srpna dějištěm dalšího zábavného hradozámeckého odpoledne. Na návštěvníky čekají speciální prohlídky, koncerty, hodinový přímý rozhlasový přenos i soutěž o digitální fotoaparát.

Přímo na pódiu bude také vylosována šestá desítka výherců letní soutěže regionálních stanic Českého rozhlasu a Národního památkového ústavu Hradozámecké léto.

Hudební program v Jindřichově Hradci začne přesně v poledne. Představí se Jana Chládková a skupina Pontiac, Pavel Vítek, Josef Zoch, Petra Černocká a Marcel Zmožek.

Po celé odpoledne bude zámek normálně otevřen, v roli průvodkyně se navíc během odpoledne, konkrétně ve 13.15 a v 15.00, představí herečka Iva Hüttnerová.

Od 13 hodin se na zámek v Jindřichově Hradci prostřednictvím rozhlasových linek podívají posluchači všech regionálních stanic Českého rozhlasu. V hodinovém přímém přenosu uslyší zajímavosti z této jedinečné památky. Moderovat budou Patrik Rozehnal a Zdeněk Zajíček.

V doprovodném programu předvedou své umění řemeslníci. Na místě bude hrnčíř, řezbář i kovář.

Soutěž Hradozámecké léto Českého rozhlasu se koná od 1. července do 31. srpna. Posluchači mohou posílat své fotografie se soutěžními tabulemi z hradů a zámků ve správě NPÚ a vyhrát desítky zajímavých cen. Více se dozvíte zde.

Spustit audio
  • Tipy na výlet
  • Specifický webový obsah
  • Hradozámecké léto