Patnáctého srpna odstartuje na Lipně sportovně kulturní festival Lipno Sport Fest 2020

11. srpen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Lipno Sport Fest

Se Sportovními ozvěnami jsme vyrazili na lipenská sportoviště, která už jsou nyní připravena a průvodcem nám byla Olga Kneiflová. 

„Lipno Sport Fest 2020 je úplně pro všechny, pro rodiny s dětmi, pro sportovce, kteří se věnují sportu aktivně, ale i ty, kteří si chtějí vyzkoušet nějaký sport jen rekreačně,“ naznačuje mluvčí Olga Kneiflová.

Osobností bude podle Kneiflové na jednom místě v průběhu celého týdne koncentrováno opravdu hodně. Určitě dorazí jedna z hlavních organizátorek olympijská vítězka Kateřina Neumannová a své veslařské řemeslo představí Václav Chalupa.

„Samozřejmě, mám tým svých kolegů, kteří připravují denní program a já jsem vždy nejméně polovinu festivalu tady na místě,“ slibuje Kateřina Neumannová.

Kateřina Neumannová.jpg

Lipno Sport Fest 2020 startuje už patnáctého srpna za účasti mnoha dalších sportovních osobností, jedenadvacátého se bude v rámci festivalu konat i koncert Anety Langerové.

A co dalšího se událo nebo nastane v jihočeském sportu?

Dynamo České Budějovice hrálo přípravný zápas. Jihočeši cestují na soustředění do rakouského Kaprunu. Ne na ledovec, ale budou pilovat herní situace. V přípravě Dynamo porazilo Táborsko 4:0. Podle trenéra hostujícího týmu druhý nejlepší jihočeský fotbalový tým ještě na druhou ligu nachystaný není. Ale pozor, začíná se už v neděli třiadvacátého srpna, Táborsko od sedmnácti hodin přivítá Žižkov.

Tyto a další zajímavosti si můžete poslechnout online, nebo stáhnout.

autor: Kamil Jáša
Spustit audio

Související