Na albu První láska se Jan Burian obklopil rockovou kapelou

16. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Otec a syn Jan a Jiří Burianové odehráli unikátní koncert ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice

Písničkáře Jana Buriana známe především jako osobitého interpreta vlastních skladeb s nápaditými melodiemi a texty, při nichž se doprovází na piano.

Vedle toho mu ale nechybí chuť k experimentům, ať už jde o zvuk, personální obsazení spolupracujících muzikantů, nebo různé tématické projekty.

Na albu První láska si přidělil jedinou roli zpěváka, o to ostatní se postarali rockoví muzikantovi kamarádi. A je to osvěžující počin.

autoři: Martin Schuster , Zdeněk Zajíček | zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...