O pořadu Koncertní ozvěny od Tří lvů

Koncert -  to nejsou z posluchačského pohledu pouze dvě hodiny prožité na sedadle, ale také následné emoce a vzpomínky. Rozhlasové koncerty mají tu výhodu, že jsou zaznamenány, v určité podobě odvysílány. 

Veřejné nahrávky hudebních vystoupení různých žánrů ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice mají velmi dlouhou a dobrou tradici, pravidelně zdobí sváteční vysílání této regionální stanice a některé z nich jsou uchovány na hudebních nosičích!  

Postupně se budeme zevrubněji vracet k zajímavým live nahrávkám z bohatého archivu,  jež vznikly v péči českobudějovického rozhlasového studia nejenom u Tří lvů, ale v některých případech na různých místech jižních Čech. A opravdu – je z čeho vybírat!

Historie pořadu:
Koncertní ozvěny od Tří lvů přibližovaly jihočeskou hudební výrobu v budějovickém rozhlase už několik let v pravidelné víkendové rubrice. Od června 2019 je vysíláme jako půlhodinový pořad.

Pořad připravují

Další pořady

 • Humoriáda

  Hodina plná humoru na vaše přání.

 • O Roma vakeren

  Vysílání o Romech pro Romy, ale nejen pro ně… i pro širokou veřejnost.

 • Slavné dvojice

  Rozhovory Alex Mynářové s osobnostmi, které pojí rodinné, přátelské nebo pracovní vazby.

 • eRko

  Magazín o Českém rozhlase. Novinky z vysílání, zajímavosti ze zákulisí, rozhovory se zajímavými lidmi i soutěž o ceny. Moderuje Jan Kovařík.