Humoriáda na cestách přivezla do Písku ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty

17. červen 2022

Zábavný rozhlasový pořad Humoriáda letos opět vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 15. června jsme vás bavili v píseckém Divadle Fráni Šrámka.

Humoriáda na cestách přivezla do Písku ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty v podání Uršuly Klukové, Ivy Hüttnerové a Antonína Procházky. Se svými kolegy si povídal moderátor Patrik Rozehnal. O hudební program Humoriády na cestách se pak postarali Milan Drobný a Jana Chládková.

Každý příchozí od nás dostal na místě jako dárek knihu Klukoviny Uršuly Klukové. Tu si pak většina návštěvníků Humoriády nechala podepsat přímo od autorky při společné autogramiádě všech účinkujících.

Celý večer se nesl v duchu radosti z milých osobních setkání a z humorných momentů ze života, o které se s námi účinkující při svém vyprávění podělili. Atmosféru si můžete připomenout i ve fotogalerii:

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.