Další atak koronaviru. Šestnáct hokejistů Motoru České Budějovice má pozitivní test na Covid-19
„Zatímco minule byli prakticky všichni pozitivně testovaní bez příznaků, tentokrát má většina pozitivně testovaných hráčů mírné příznaky,“ potvrdil generální manažer klubu.
V hokejovému týmu Madeta Motor České Budějovice se objevily další případy pozitivních testů na Covid-19. Celkem už je nakaženo 16 hráčů. Informaci potvrdil generální manažer klubu Stanislav Bednařík:
„Hráči, kteří byli pozitivně testovaní teď přechází z režimu karanténa do režimu izolace.“
A to už je pro Motor opravdu velký problém. Příprava na ledě se během léta zastavila už podruhé.
„Nemyslím si, že je ohrožen start sezóny, ale opravdu zásadním způsobem je ovlivněna příprava na sezónu. To může mít už negativní vliv na to, jakým způsobem se budeme prezentovat,“ dodává Stanislav Bednařík.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Na farmě nechal utýrat krávy, přesto na ně podvodem žádal o dotace 15 milionů korun, píše státní zástupce
-
Nádrž před Lincolnovým památníkem ve Washingtonu má modré dno. Trump mluví o osobním vítězství
-
Jako řídit orchestr, popisuje generál NATO cvičení vzdušných sil. Tento týden začíná nad Evropou
-
Doma měla zlato a zbraně, teď ji čeká prázdná cela. Pád nejhledanější teroristky Německa